Teisinė forma - biudžetinė įstaiga
Adresas - Likiškėlių g. 14, Alytus, 63163 
Įstaigos kodas - 191055331
Telefonai - (8 315) 76 620
                               76 621
El. paštas -  ld@boruzele.alytus.lm.lt

REKVIZITAI

Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“,  2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą.  Šiais metais mūsų lopšelio – darželio priešmokyklinio ugdymo ,,Pelėdžiukų“ ir ,,Kačiukų“ grupės pirmą kartą prisijungė prie šios akcijos, kurios tikslas ne tik diegti vaikams solidarumo bei empatijos vertybes, bet ir prisidėti surinktomis lėšomis prie Lietuvos bei Ukrainos nukentėjusių šeimų vaikų gerovės. Solidarumo bėgimo įstaigoje koordinatorė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Roberta Raudonienė, kartu su įstaigos vadovybe nutarė, kad Solidarumo kilometras – tai vienas apibėgtas ratas lopšelio – darželio stadione. Pasiruošimas renginiui vyko kelias savaites, vaikams buvo išdalintos bėgikų kortelės, skatinome ieškoti rėmėjų – tėvelių, senelių ar kitų giminaičių, kurie sutiktų paaukoti jiems priimtiną sumą už apibėgtus Solidarumo kilometrus, žaidėme solidarumą skatinančius žaidimus, bei klausėmės ,,Pepės Ilgakojinės“ nuotykių ir žiūrėjome filmuką. Nes būtent šis, 7-tasis Lietuvoje organizuotas Solidarumo bėgimas, skirtas 75 –osioms Pepės Ilgakojinės metinėms paminėti, kuomet pirmą kartą buvo išleista ši visų vaikų mylima knyga.

2020 m. spalio 6 dieną, pasipuošę visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ lipdukais ir puikiomis nuotaikomis priešmokyklinio ugdymo ugdytiniai įveikė 2 Solidarumo kilometrus. Pasibaigus renginiui vaikai džiaugėsi Solidarumo diplomais.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo mūsų įstaigoje, už Jūsų socialinį jautrumą ir atsakingumą, kad savo pavyzdžiu skiepijate vaikams vertybines nuostatas – būti empatišku, draugišku, užjausti ir padėti kitiems. Tikime, kad tai taps dar viena gražia tradicija, prie kurios sekančiais metais prisijungs visa lopšelio – darželio bendruomenė. Juk padėti ir dalintis taip gera.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Roberta Raudonienė