Teisinė forma - biudžetinė įstaiga
Adresas - Likiškėlių g. 14, Alytus, 63163 
Įstaigos kodas - 191055331
Telefonai - (8 315) 76 620
                               76 621
El. paštas -  ld@boruzele.alytus.lm.lt

REKVIZITAI

Knygos turi paslaptingas dureles, už kurių yra nuostabus žinių ir svajonių pasaulis. Tik reikia tas dureles atverti ir drąsiai žengti į tą nuostabų knygų pasaulį…

Sausio 25 d. „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai pravėrė Knygų pasaulio duris ir  apsilankė  Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio bibliotekoje.

Priešmokyklinukai susipažino su bibliotekininke Rasa Armanavičiene, kuri pasakojo, ką galima veikti bibliotekoje, kaip tapti skaitytoju ir gauti bilietą, kiek knygų vienu metu galima pasiimti ir kada privaloma gražinti, kas nutinka, jei laiku negražini knygų. Bibliotekininkė Rasa kartu su vaikais aptarė, kaip reikia elgtis su knygutėmis, ką jos mėgsta, ko nemėgsta. Priešmokyklinukai sužinojo, ką daryti jei knygelę suplėšė katinas ar mažasis brolis nupiešė saulutę.

Būsimi mokinukai apžiūrėjo biblioteką, vartė įvairias knygas, susipažino su garsinėmis  ir 3D knygomis, „bandė“ skaityti brailio rašto knygas. Didelį įspūdį vaikams paliko didžiausia ir mažiausia bibliotekos knygos.

Į darželį priešmokyklinukai grįžo pilni įspūdžių ir gerų emocijų. Vaikai pažadėjo į biblioteką sugrįžti kartu su tėveliais ir tapti čia gyvenančių knygų draugais.

                                                                                                PU mokytoja metodininkė Inga Gudelevičienė