Teisinė forma - biudžetinė įstaiga
Adresas - Likiškėlių g. 14, Alytus, 63163 
Įstaigos kodas - 191055331
Telefonai - (8 315) 76 620
                               76 621
El. paštas -  ld@boruzele.alytus.lm.lt

REKVIZITAI

PRADEDAMAS ĮGYVENDINTI PROJEKTO „BŪK AKTYVUS – BŪSI SVEIKAS“

2 ETAPAS

logo

 

 

Alytaus miesto savivaldybės administracija kartu su Suvalkų miesto savivaldybe (Lenkijos Respublika) pradeda įgyvendinti projekto Nr. LT-PL-5R-381 „Būk aktyvus – būsi sveikas“ 2-ąjį etapą.

COVID-19 pandemijos metu projekto partneriai susiduria su panašiomis socialinės atskirties ir skurdo, vaikų psichologinės ir fizinės gerovės pablogėjimo problemomis. COVID-19 pandemija kelia didelę grėsmę vaikams, turintiems sveikatos problemų, todėl svarbu gerinti fizinę ir emocinę vaikų sveikatą ir pritaikyti Alytaus ir Suvalkų švietimo įstaigų aplinką naujiems iššūkiams.

Šio projekto tikslas – pagerinti Lietuvos ir Lenkijos pasienio regiono vaikų fizinę ir emocinę vaikų sveikatą COVID-19 pandemijos metu.

Projekto tikslinė grupė: vaikai su negalia, vaikai, augantys socialiai atskirtose šeimose, vaikai iš mažas pajamas gaunančių, daugiavaikių šeimų. 13-oje Alytaus švietimo įstaigų (lopšeliuose-darželiuose „Pušynėlis“, „Pasaka“, „Saulutė“,  „Šaltinėlis“, „Vyturėlis“, „Linelis“, „Du gaideliai“, „Putinėlis“, „Volungėlė“, „Boružėlė“,  „Girinukas“, darželiuose-mokyklose „Drevinukas“ ir „Viltis“ bus įrengtos futbolo ir krepšinio aikštelės su minkšta danga, organizuojami sporto ir sveikatingumo užsiėmimai vaikams, įsigyjamos laisvalaikio užimtumo priemonės, organizuojami seminarai tėvams ir ugdymo įstaigų personalui.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2022 m. birželio 30 d.

Bendras projekto biudžetas – 593 058,23  Eur.

Alytaus savivaldybės administracijai projektui įgyvendinti skirta 258 213,93 Eur (85 proc. projekto vertės finansuojama Europos regiono plėtros fondo lėšomis, 15 proc. projekto vertės finansuojama iš Alytaus miesto savivaldybės biudžeto lėšų).