Teisinė forma - biudžetinė įstaiga
Adresas - Likiškėlių g. 14, Alytus, 63163 
Įstaigos kodas - 191055331
Telefonai - (8 315) 76 620
                               76 621
El. paštas -  ld@boruzele.alytus.lm.lt

REKVIZITAI

2022 m. sausio-vasario mėnesį, Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja Laura Zdanavičienė pakvietė prisijungti prie jos sukurto „eTwininng“ projekto „Mažieji inžinieriai“. Labai džiaugiamės, kad suburta gera darželio  komanda: Lina Brenkevičienė, Zita Vasiliauskienė, Agnė Asadauskienė, Laima Saulėnienė, Laimutė Šmuilienė, kuri verčia kasdien tobulėti, mokytis naujų dalykų, bendradarbiauti tarpusavyje.

Projekto pradžioje kūrėme logotipus, ir norime pasidžiaugti, kad daugiausia „patiktukų“ surinko  „Drugelių“ grupės ir mokytojos Laimutės Šmuilienės sukurtas logotipas.

Mūsų nuomone, pedagogai turi nuolat tobulinti savo informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) naudojimo kompetenciją. Augančiam vaikui itin svarbu besiformuojantys jo gebėjimai ir kompetencijos, pavyzdžiui, gebėjimas bendrauti, mokėjimas dirbti komandoje, prisitaikyti pasikeitus situacijai, tikslingai naudoti IKT, todėl pedagogas turi būti „išmanus“, kad galėtų nustebinti savo ugdytinį. Džiaugiamės, kad  grupėse yra išmaniosios lentos, tad ugdymo procese nuolat taikome šiuos mokomuosius objektus, 3D animaciją, mokomuosius filmukus ir kt., ieškome informacijos internete, klausome muzikos, šokame ir mankštinamės.

Naudojant IKT ugdymo procese tiesiogiai veikiami pagrindiniai vaiko pojūčiai (rega, klausa, lytėjimas) ir emocijos (sukuriama linksma, teigiama atmosfera, nes užduotys žaismingai animuotos). Išmaniosios technologijos – tai ir gera drausminimo priemonė.

Dalyvavimas „eTwinning“ projektuose skatina bendrauti, bendradarbiauti ir keistis gerąja patirtimi su Lietuvos bei Turkijos švietimo įstaigomis, išbandyti įvairius IKT įrankius, suteikia galimybę pamatyti pasaulį neišėjus iš įstaigos.