Teisinė forma - biudžetinė įstaiga
Adresas - Likiškėlių g. 14, Alytus, 63163 
Įstaigos kodas - 191055331
Telefonai - (8 315) 76 620
                               76 621
El. paštas -  ld@boruzele.alytus.lm.lt

REKVIZITAI

2019 m. gegužės 6-17 dienomis Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“ vaikai ir jų tėveliai turėjo galimybę vykdyti ypatingą edukacinį projektą „Magiški kiaušiniai“. Šis projektas – tai edukacinė programa vaikams ir suaugusiems, suteikianti galimybę stebėti, kaip iš paprasto kiaušinio išsirita viščiukai.

Į lopšelį-darželį buvo atvežta visa reikalinga įranga sėkmingam viščiukų išsiritimui ir tolimesniam laikymui, organizatoriai apmokė, kaip su ja elgtis, ką daryti, kad būtų užtikrintos sąlygos, reikalingos sėkmingam viščiukų perinimui. Per keletą dienų išsirito įvairių veislių, spalvų bei dydžių viščiukai. Kiekvieną dieną vaikai skubėjo pas mažuosius savo draugus. Jiems tai buvo nuostabus potyris, supratimas, kiek meilės ir šilumos reikia kiekvienai gyvybei.

Šis projektas suteikė žinių ir padovanojo daug puikių emocijų. Vaikai išrinko viščiukams vardus atitinkančius jų išvaizdą: Baltukas, Pūkelis, Peštukas, Plikakaklis, Taškis, Juodulys…

Lopšelio-darželio ugdytiniai mažų, pūkuotų kamuoliukų draugijoje patirtus įspūdžius ir emocijas perteikė savo piešiniuose.