Teisinė forma - biudžetinė įstaiga
Adresas - Likiškėlių g. 14, Alytus, 63163 
Įstaigos kodas - 191055331
Telefonai - (8 315) 76 620
                               76 621
El. paštas -  ld@boruzele.alytus.lm.lt

REKVIZITAI

2019 m. spalio 4 d. Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“ priešmokyklinių grupių ugdytinius aplankė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė Laura Svolkinaite ir policijos bičiulis Amsis.

Susitikimo metu policininkė su vaikais kalbėjosi apie saugų elgesį kelyje, kur ir kaip galima pereiti gatvę, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kodėl važiuojant automobiliu reikia prisisegti saugos diržą, kaip saugiai važiuoti dviračiu. Specialistė jauniesiems klausytojams suteikė žinių apie atšvaitų svarbą tamsiu paros metu, pademonstravo kaip juos tinkamai segėti. Pareigūnė vaikams aiškino, jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti, ragino juos būti atsakingais, drausmingais, atidžiais, atsargiais ir pastabiais.

Susitikimą vainikavo įgytų žinių įtvirtinimas, policininkės dovanos ir Amsio pasirodymas, kuris vaikams paliko neišdildomus įspūdžius − „tikras jis ar ne?“. Kiekvienas vaikas norėjo pasisveikinti, apkabinti paliesti Amsį.

Visų mūsų suaugusiųjų tikslas – skatinti, kad mažieji eismo dalyviai būtų drausmingi, atsargūs, atidūs, išmokyti juos saugaus elgesio gatvėse ir keliuose, pažinti kelio ženklus, bei ugdyti savisaugos jausmą.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Inga Gudelevičienė